IPARD III PROGRAMI 3. İZLEME KOMİTESİ TOPLANTISI ANKARA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Admin
Bu alanı Yazıya gönder.
Avrupa Birliği Katılım Öncesi Yardım Aracı Kırsal Kalkınma Bileşeni (IPARD) kapsamında gerçekleştirilen IPARD III Programı İzleme Komitesi 3. Resmi Toplantısı, Tarım Reformu Genel Müdürü, Yönetim Otoritesi Başkanı Sayın Dr. Osman YILDIZ'ın başkanlığında hibrit formatta (fiziki/çevrim içi) Ankara’da gerçekleştirildi.
Toplantıya, AB Komisyonu (DG-AGRI) Birim Başkanı Frank BOLLEN, AB Komisyonu Türkiye Program Yöneticisi Krzysztof SULIMA, Delegasyondan Bölüm Başkanı Virve VIMPARI ile Tarım Sektör Yöneticisi Leyla ALMA, TKDK Başkanı Dr. Ahmet ANTALYALI, Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan Ulusal Yetkilendirme Görevlisi ve Denetim Otoritesi yetkilileri ile ilgili resmi kurum/kuruluşlar ile ilgili Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri katılım sağladı.
Toplantıda; Yönetim Otoritesi, AB Komisyonu, Ulusal Yetkilendirme Görevlisi (NAO), Denetim Otoritesi ve TKDK tarafından sunumlar yapılarak komite üyeleri bilgilendirilmiştir.
Avrupa Komisyonu ve AB Delegasyonu temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilen IPARD III Programı 3. Resmi İzleme Komitesi'nin toplantısı iyi niyet ve temenniler ile sona erdi.T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI
Tarım Reformu Genel Müdürlüğü
AB Yapısal Uyum Yönetim Otoritesi Daire Başk.
IPARD Yönetim Otoritesi

Eskişehir Yolu 9. Km ANKARA/Türkiye